Konkurs biblijny

W dniu 3 marca br. w Babicach odbył się konkurs biblijny Eucharystia daje życie” na podstawie Ewangelii Św. Mateusza, uczniów szkól podstawowych etap dekanalny. Uczestniczyło w nim 32 uczniów, reprezentowana była każda parafia naszego dekanatu i każda szkoła podstawowa. Naszą parafię reprezentowali następujący uczniowie:

SP Krzywcza: Michał Król – kl. V, Bogusław Wanat – kl. V, Kacper Rogosz kl. VI.

SP Reczpol – Paweł Amarowicz – kl. V, Patryk Dragon – kl. V, Klaudia Szpytman – kl. V

SP Ruszelczyce – Dominik Banaś kl. VII, Oliwia Kruczek kl. VI, Julia Wolarz kl. VI.

Do etapu diecezjalnego niestety nie przeszedł żaden reprezentant naszej parafii. Pomimo tego, bardzo dziękujemy naszym młodym parafianom za chęć udziału, za włożony trud w przygotowanie i życzymy sukcesów w następnych latach.