XXV Niedziela zwykła – 22 września 2019

1. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: w poniedziałek 23 IX Św. Pio z Pietrelciny, kapłana, charyzmatyka, jednego z największych świętych XX wieku, w środę 25 IX bł. Władysława z Gielniowa, w piątek 27 IX św. Wincentego a Paulo, w sobotę 28 IX św. Wacława męczennika, w niedzielę 29 IX Święto św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała.

2. a) W sobotę 28 IX Archidiecezjalna Pielgrzymka Róż Różańcowych do Krosna. Zapraszamy braci i siostry z Żywego Różańca. Wyjazd spod świątyni: Reczpol 7.30, Krzywcza 7.35, Ruszelczyce 7.40. Koszt wyjazdu 30 zł. Prosimy zabrać krzesełka.
b) W sobotę w Krzywczy o 16.30 katecheza dla uczniów VII przed bierzmowaniem.

3) W przyszłą niedzielę w Krzywczy o godz. 12.00 spotkanie dla dzieci i rodziców klas III Szkoły Podstawowej w ramach przygotowania do I Komunii Świętej.

4. Spotkania wspólnot: Krzywcza – środa 17.00 RAM grupa młodsza, piątek grupa starsza RAM Reczpol – poniedziałek o 17.00 LSO, wtorek o 16.30 DSM, środa o 17.15 RAM grupa starsza, czwartek 16.00 RAM grupa młodsza.

5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
a) Dariusz Mazur, s. Leszka i Krystyny Burdziak, ur. w Przemyślu, zam. Anglia i Paulina Spławińska, c. Mieczysława i Zdzisławy Szymańskiej, ur. w Przemyślu, zam. Anglia. Zap. II
b) Daniel Półtorniak, s. Jana i Barbary Indyk, ur. w Krakowie, zam. Wielka Wieś, Par. Biały Kościół i Natalia Kozioł, c. Tadeusza i Bogusławy Kurasz, ur. w Przemyślu, zam. Ruszelczyce, Par. Krzywcza. Zap. II

6. W zakrystii do nabycia książka: „Wszystko o bierzmowaniu”. Koszt 10 zł. Zachęcamy do zapisywania się na prenumeratę prasy katolickiej na IV kwartał 2019 roku: Niedziela, Gość Niedzielny. Jest możliwość prenumeraty przez dzieci miesięcznika Mały Gość Niedzielny.

7. Prośmy Matkę Najświętszą o nowe róże różańcowe, zwłaszcza męskie: Pod Twoją obronę…