1. Krzywcza, Ruszelczyce, Średnia: dziś składka na świątynię. Ofiarodawcom składamy Bóg zapłać!

2. a) We wtorek 13 VIII pielgrzymka autokarowa na Kalwarię. Wyjazd spod świątyń: Ruszelczyce 4.30, Krzywcza 4.35, Reczpol 4.40. Ograniczona liczba miejsc: 55 osób. Koszt 20 zł. Wspólne dróżki prowadzone przez Franciszkanów, które wychodzą o godz. 8.00. Powrót po wieczornej Mszy Św. około godz. 20.00
b) Krzywcza, Ruszelczyce: We wtorek 13 VIII nabożeństwo fatimskie w Ruszelczycach. Program: o 18.50 rozważanie fatimskie, o 19.00 Msza święta z kazaniem, różaniec, procesja wokół świątyni z figurą Pani Fatimskiej. Zapraszamy serdecznie parafian.

3. W tym tygodniu w liturgii wspominamy: we środę 14 VIII Św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika z Auschwitz, w sobotę 17 VIII Św. Jacka, kapłana.
4. W czwartek 15 VIII Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte w tym dniu celebrować będziemy w porządku niedzielnym. Po każdej Mszy świętej będziemy święcić wieńce, kwiaty, owoce i zioła.
5. Reczpol – za tydzień w niedzielę składka na świątynię.

6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
a) Damian Kurpyta, s. Mariusza i Marty Sanockiej, ur. w Przemyślu, zam. Reczpol, Par. Krzywcza i Ewelina Szpytman, c. Jana i Anety Fac, ur. w Przemyślu, zam. Reczpol, Par, Krzywcza. Zapowiedź I.
b) Damian Szybiak, s. Franciszka i Bożeny Zioło, ur. w Przemyślu, zam. Przedmieście Dubieckie, Par. Dubiecko i Beata Bembenek, c. Stanisława i Zofii Kroczek, ur. w Przemyślu, zam. Ruszelczyce, Par. Krzywcza. Zapowiedź I.

7. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego Eugeniusza Dudzińskiego, naszego parafianina z Reczpola. Wieczne odpoczywanie…

Kategorie: Ogłoszenia