1. Dziś drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Msze święte w porządku niedzielnym. (W Krzywczy nie będzie Mszy Św. o 16.00). Po Mszy Św. o godz. 11.00 w Krzywczy procesja na cmentarz i modlitwy za zmarłych parafian.

2. Przypominamy, że od Wielkiego Piątku do najbliższej soboty trwa Nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. Codziennie po Mszy Świętej odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia.

3. W sobotę 27 IV kolejny dzień nowenny za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II. Msza Św. w Reczpolu o godz.18.00 z kazaniem, nabożeństwo z odczytanie próśb, podziękowań. Piesza pielgrzymka wyruszy z Krzywczy o godz. 16.30. Zapraszamy parafian do Reczpola: pieszo, samochodami, by dziękować Bogu za świętość Jana Pawła II. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału kandydatów do bierzmowania.

4. a) Najbliższa niedziela, to również Święto Miłosierdzia Bożego. Składka do puszek na Caritas. Prosimy o przyniesienie przez dzieci w najbliższą niedzielę skarbonek wielkopostnych.
b) W przyszłą niedzielę o godz. 12.00 w Krzywczy spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III SP przeżywających I Komunii Świętej.

5. Pragniemy złożyć Wam, drodzy Parafianie i przybyli Goście, wyrazy podziękowania za przykład żywej wiary i przywiązania do Kościoła w czasie Rekolekcji Wielkopostnych i Triduum Paschalnego. Dziękujemy bardzo serdecznie tym wszystkim, którzy zaangażowali się czynnie i pomogli nam głębiej przeżyć dni Triduum Paschalnego: panu kościelnemu i panu organiście za posługę, młodzieży za prowadzenie czuwania modlitewnego w Ciemnicy i przy Grobie oraz za czytania i śpiew w czasie trwania Liturgii, Służbie Liturgicznej Ołtarza za posługę przy ołtarzu. Dziękuję Ochotniczej Straży Pożarnej za obecność przy Grobie Pańskim i ubogacenie procesji rezurekcyjnej. Dziękuję wszystkim tym osobom, które niosły obrazy, feretrony, chorągwie, baldachim, figury. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do Bożego Grobu, młodzieży, która zbierała fundusze. P. Rodzeń za użyczenie samochodu, P. Depciuch, P. Chromiak za przywiezienie kwiatów z hurtowni. Rodzinom, Paniom i młodzieży w urządzeniu Ciemnicy, Grobu Pańskiego. Wszystkim za wszystko mówimy staropolskie „Bóg zapłać”.

6. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć: Tymoteusz Krężel, s. Henryka i Stanisławy, Par. MB Bolesnej w Mierzynie i Kamila Sarosińska, c. Dariusza i Lucyny, Par. Narodzenia NMP w Krzywczy. Zapowiedź I.

7. a) Msza Św. Krzywcza – codziennie 18.00, Reczpol – codziennie 18.00 (zmiana!), Ruszelczyce – pn, śr, pt, 19.00
b) Kancelaria parafialna czynna: pn, śr, pt 16.00 – 17.00

Kategorie: Ogłoszenia