1. Przeżywamy dziś ostatnią niedzielę w roku kościelnym, oddajemy cześć Jezusowi Chrystusowi Królowi Wszechświata i przyjmujemy Go jako Króla i Pana naszych serc, rodzin i całej Ojczyzny.
Krzywcza, Reczpol – po sumie ponowimy akt oddania w specjalnym nabożeństwie.
Ruszelczyce, Średnia – za chwilę ponowimy akt oddania w specjalnym nabożeństwie.

2. W piątek 30 XI święto Św. Andrzeja Apostoła. Św. Andrzej był rybakiem pochodzącym z Betsaidy Galilejskiej. Należał do uczniów Jana Chrzciciela. Najprawdopodobniej głosił Dobrą Nowinę w Azji Mniejszej i nad Dunajem, a także na terenach dzisiejszej Bułgarii. Wreszcie trafił do Grecji, gdzie poniósł śmierć męczeńską.

3. a) W tym tygodniu 1 XII I sobota miesiąca: Msza Św. o Niepokalanym Sercu Maryi i różaniec wynagradzający: Krzywcza 17.00, Reczpol 16.00, Ruszelczyce 18.00
b) W sobotę 1 XII o godz. 15.30 w Krzywczy katecheza dla klas III Gimnazjum przygotowująca do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania.

4. a) Przyszła niedziela jest pierwszą niedziela Adwentu. Wkroczymy w kolejny rok życia w liturgii ubogaceni przez doświadczenie roku, który mija. Adwent rozpocznie w Kościele nowy rok przeżywany pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha
b) W następną niedzielę adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych.

5. Spotkania wspólnot: Krzywcza: piątek RAM
Reczpol – środa RAM, czwartek DSM, schola
Ruszelczyce – piątek młodzież.

6. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego Andrzeja Wolańskiego, parafianina z Krzywczy: Wieczne odpoczywanie…

Kategorie: Ogłoszenia