1. Dziś pierwsza niedziela sierpnia. Po Mszy Świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. Zmiana tajemnic różańcowych. Intencja modlitewna na bieżący miesiąc: Aby wielkie wybory ekonomiczne i polityczne chroniły rodziny jako skarb ludzkości. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji.

2. W tym tygodniu w liturgii: w poniedziałek 6 VII Święto Przemienienia Pańskiego, w środę 8 VIII Św. Dominika, w czwartek 9 VIII Św. Teresy Benedykty od Krzyża, w piątek 10 VIII Św. Wawrzyńca, w sobotę 11 VIII Św. Klary.

3. a) Krzywcza, Ruszelczyce, Średnia – Najbliższa niedziela to II niedziela miesiąca. Zbierana taca jest na świątynię. Prosimy o składanie list z miesiąca lipca na remont plebanii.
b) Reczpol – Prosimy o składanie list z miesiąca lipca na remont plebanii.

4. Prosimy o wpisywanie się w zakrystii na pielgrzymkę autokarową w dniu 13 VIII – poniedziałek na Kalwarię Pacławską z racji Wielkiego Odpustu Kalwaryjskiego. Koszt 20 zł.

5. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
a) Radosław Kurasz, zam. Par. Krzywcza i Joanna Dudzińska, zam. Par. Krzywcza, Zapowiedź II.
b) Bartłomiej Szybiak, zam. par. Krzywcza i Magdalena Pawłowska, zam. Par. Krzywcza, Zapowiedź II.

6. W niedzielę 19 VIII parafialne i gminne dożynki w Reczpolu. Prosimy parafian o wieniec z każdej wioski. Warto pomyśleć o jednakowych strojach dla tych, którzy plony poniosą.

7. Miłosierdziu Bożemu polećmy zmarłego Piotra Bednarczyka pochodzącego z Reczpola: Wieczne odpoczywanie…

Kategorie: Ogłoszenia