III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

1. a) Dzisiaj rozpoczynamy X Tydzień Biblijny, któremu będzie towarzyszyć hasło: „Weźmijcie Ducha Świętego”. Celem tego wydarzenia jest ponowne odkrywanie i pogłębianie znaczenia Słowa Bożego w życiu Kościoła i w osobistym życiu wiernych.
b) Dziś drugi Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Przedmiotem naszej refleksji jest List do Rzymian. Zachęcamy do sięgnięcia po tekst Słowa Bożego.
c) Dzisiaj o godz. 12.00 w Krzywczy spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
d) Dziś o 17.00 w świetlicy wiejskiej w Babicach sztuka teatralna: “Maina”. Spektakl o muzułmańskiej dziewczynie, która całym sercem poznała i pokochała Chrystusa. Serdecznie zapraszamy parafian.
e) Reczpol – dziś składka na świątynię.

2.Krzywcza – w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do pisania próśb i podziękowań.
3.a) W sobotę 21 IV Wiosenny Dzień Skupienia Akcji Katolickiej Archiprezbiteratu Przemyskiego w Dubiecku. Początek o godz. 10.00. Zapraszamy wszystkich członków Akcji Katolickiej w naszej parafii do udziału.
b) W sobotę w Krzywczy o 16.30 katecheza dla II klasy Gimnazjum przed bierzmowaniem.

4. W następną niedzielę 22 IV o godz. 17.15 w świetlicy wiejskiej w Krzywczy spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.

5. Spotkania wspólnot: Krzywcza – sobota RAM.
Reczpol – wtorek Żywy Różaniec, czwartek ministranci.
Ruszelczyce – piątek młodzież

6. W sobotę 28 IV odbędzie się parafialna pielgrzymka z Krzywczy do Reczpola. Będzie połączona z comiesięczną nowenną do Św. Jana Pawła II. W najbliższą więc niedzielę 22 IV nie będzie nowenny.

7. Sakramentalny związek małżeński zamierzają zawrzeć:
a) Patryk Łapisz, s. Zbigniewa i Haliny Chudzio, ur. w Przemyślu, zam. Krzywcza, Par. Narodzenia NMP w Krzywczy i Justyna Kwaśna, c. Zenona i Kazimiery Kurasz, ur. w Przemyślu, zam. Krzywcza, Par. Narodzenia NMP w Krzywczy. Zapowiedź I
b) Grzegorz Sokolik, s. Leszka i Zofii Darasz, ur. w Rzeszowie, zam. Dynów, Par. Św. Wawrzyńca i Dominika Dudzińska, c. Witolda i Anety Zimoń, ur. w Przemyślu, zam. Reczpol, Par. Narodzenia NMP w Krzywczy. Zapowiedź II

8. Msze Św.: Krzywcza – codziennie o 18.00, Reczpol – codziennie o 17.00, Ruszelczyce – pn, śr, pt o 19.00

9. Matce Najświętszej polećmy rolników trudzących się przy wiosennych pracach: Pod twoją obronę…