1. a) Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu, zmiana tajemnic różańcowych. Intencje modlitewne:
Papieska intencja ogólna: Aby ci, którzy sprawują władzę materialną, polityczną lub duchową, nie pozwolili, by rządziła nimi korupcja.
b) Dziś składka na potrzeby diecezji.

2. W tym tygodniu w liturgii:
a) W poniedziałek 5 II wspomnienie Św. Agaty. W 251 roku poniosła śmierć męczeńska. Błogosławieństwo pieczywa, soli i wody.
b) We wtorek 6 II wspomnienie Św. Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników XVI wieku z Japonii.
c) W sobotę 10 II wspomnienie Św. Scholastyki. Była siostra bliźniaczką Św. Benedykta. Od dziecka naśladowała pobożnego brata, założycielka Benedyktynek, patronka dobrych rozmów.
d) W niedzielę 11 II Wspomnienie NMP z Lourdes. Światowy Dzień Chorego. W modlitwie będziemy polecali ludzi chorych naszej parafii.

3. Krzywcza, Reczpol, Ruszelczyce: Za tydzień składka na świątynię. Prosimy o dostarczanie list z wpłatami na plebanię z miesiąca stycznia. Reczpol – Prosimy o dostarczanie list z wpłatami na plebanię z miesiąca stycznia.

4. a) Dziękujemy parafianom, a szczególnie młodzieży za pomoc w zdjęciu szopki i choinek. Bóg zapłać!
b) Krzywcza – dziękujemy P. Danielowi Królowi za naprawienie świeczników elektrycznych na ołtarzach bocznych. Bóg zapłać!

5. Msze Św. – Krzywcza – codziennie o 17.00, Reczpol – wt, czw, sb o 16.00, Ruszelczyce pn, śr, pt, o 18.00.

6. Matce Najświętszej, Królowej Polski, polećmy naszą Ojczyznę: Pod Twoja obronę…

Kategorie: Ogłoszenia