1. a) Rozpoczął się Tydzień Wychowania pod hasłem: “Maryja wychowawczynią pokoleń”. Maryja jest nauczycielką, która dysponuje programem wychowawczym. Wypływa on z samego serca Ewangelii. Na Jasnej Górze powtarza wezwanie z Kany, by czynić wszystko, co poleci nam Jej Syn.
b) Dziś po sumie w Krzywczy spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
c) Krzywcza, Ruszelczyce, Średnia – Dziś druga niedziela miesiąca. Zbierana taca przeznaczona jest na świątynię.

2. w poniedziałek o 17.00 w Krzywczy zbiórka ministrantów, którzy będą posługiwać przy uroczystości nadania imienia Szkole Podstawowej.

3. We wtorek 12 września Wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w czwartek 14 września Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, odpust w Drohobyczce, w piątek 15 września wspomnienie MB Bolesnej, w sobotę 16 września Św. Korneliusza i Cypriana.

4. W środę uroczystość poświęcenia sztandaru i nadania imienia 11 Karpackiej Dywizji Piechoty Szkole Podstawowej w Krzywczy. O godz. 9.00 w świątyni Eucharystia pod przewodnictwem J.E. Ks. abpa Józefa Michalika, następnie Apel Poległych na cmentarzu przy mogile poległych żołnierzy i uroczystości w budynku szkoły. Wszystko w obecności asysty i orkiestr Wojska Polskiego. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich parafian do licznego uczestnictwa.

5. Ruszelczyce – we środę 13 września Nabożeństwo fatimskie. O godz. 18.50 rozważanie fatimskie, o 19.00 Eucharystia z kazaniem, wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec, procesja z figura Pani Fatimskiej wokół świątyni. Przynieśmy świece. Serdecznie zapraszamy.

6. W sobotę 16 września o godz. 16.30 w Krzywczy Msza Św. dla uczniów klas II Gimnazjum przed Bierzmowaniem.

7. Reczpol – za tydzień składka na świątynię.

8. Bóg zapłać za wpłaty dokonane w sierpniu na plebanię: Chyrzyna 180 zł, Krzywcza 1.400 zł (brak listy nr.1), Reczpol 1.140 zł (brak listy nr. 1,3, Ruszelczyce 630 zł, Średnia 40 zł, Wola Krzywiecka 1.500 (brak listy nr. 10). Razem zebraliśmy 4.890 zł. Prosimy zabrać listy na wrzesień.

9. Msze Św. Reczpol – od jutra Msze Św. codziennie rano o 7.30 ze względu na malowanie świątyni.

10. Polećmy opiece Matki Bożej naszą Ojczyznę: Pod Twoją obronę…

Kategorie: Ogłoszenia